15 Nisan 2013 Pazartesi

Game of Thrones - Sezon 03 - 720p - Tüm Bölümler - Güncel - Yabancı Dizi indir

Game of Thrones - Sezon 03 - 720p - Tüm Bölümler - Güncel - Yabancı Dizi indir

Game of Thrones 2 Sezonunu muhteşem başarılara imza atarak devirdi ve 3. sezon onayı resmen alındı. 3. Sezon Nisan 2013 de ekranlara gelmeye başlayacak. Eğer halen ilk iki sezonu seyretmediyseniz bu zamana kadar vaktiniz var demektir. Ancak izlemeyenlerin bugüne kadar nasıl bir şey kaybettiklerini açıklamanın bir yolunu ben bilmiyorum malesef. Dizinin IMDb puanı zaten her şeyi açıklıyor olmalı. 9.4 Puan ile bütün dünyada gelmiş geçmiş bütün diziler arasında en iyi 3. dizi olmayı başarmış. İzlemeyenler hemen indirip izlemeli diye düşünüyorum. 3. Sezon yaklaşırken diziye yeni katılacak karakterler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yazının bundan sonraki bölümünde yeni karakterler hakkında ufak bilgiler mevcut. Eğer bu bilgileri öğrenmek istemeyen okurlarımız var ise spoiler yememek adına okumayı bıraksınlar

Mance Rayder: Eğer bir kayanın arkasında White Walkerlardan saklanıyorsanız, vahşi kral hakkındaki göndermeleri kaçırmış olabilirsiniz. Bu eski gecenin izleyicisi kötülük saçtı ve Kemik kral Wall’a dönüştü. O halde bu ürkütücü görev için kim seçilecek? Biz The Hour’un Dominic West’inin taraftarı sayılırız.

Daario Naharis: Daenerys’nın (Emilia Clarke) besbelli hayatında yeterince yakışıklı erkek yok. Acele edip Kahverengi denizin karşısından ejderhalarını almasını umarken, önce bu yeni savaşçıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Kadro yöneticilerini tanıyan varsa, Oded Fehr’in ismini de seçenekler arasına koyun lütfen.

Lady Selyse Florent ve Shireen Baratheon: Stannis Baratheon (Stephen Dillane)’ın nasıl evli olduğunu hatırlıyor musunuz? Ve bir çocuğu olduğunu? Genç kızı da artık kadroda ve Kerry Ingram tarafından canlandırılacak. Melisandre (Carice van Houten)’ın harita masasında Stannis’I baştan çıkarırken hakkında konuştuğu hasta karısının varlığıyla nasıl başedeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Olenna Redwyne: Evlilik yoluyla gelen yeni akrabalarla tanışma zamanı! Joffrey’in nişanlısının ailesi Kral’a yakın olmalılar, çünkü Margaery Tyrell’in (Natalie Dormer) zeki büyükannesine eşlik ediyorlar. Maggie Smith’in Downton Abbey’den vakit ayırıp Westerolara geri dönüp dönemeyeceğini merak ediyoruz.

Beric Dondarrion: Harrenhal’daki –The Ticker denen-, obsesif bir soruşturması olan ve gizemli Kardeşlik hakkında bilgi almak için çaresiz olan korkunç işkenceciyi hatırlıyor musunuz? The Tickler ölmemiş olabilir ama sürgün grubu lideri Brotherhodd Without Banners 3. Sezonda görünecek. Vipmerkezi.Net İyi Eğlenceler Diler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder